Camping de Merel

Welkom op onze website

Escaperoom  De Camping.


Op onze camping bent u ook in de gelegenheid onze escape room te spelen.
Voor meer info ga naar www.escaperoom-decamping.nl 

Het verhaal:

Eindelijk….jullie zijn er.  De camping ziet er iets verlaten uit, maar jullie besluiten je toch te melden bij de receptie. Daar wordt je vriendelijk ontvangen. Erg vriendelijk... Ze zijn zo blij dat je er bent, dat het je zelfs een ongemakkelijk gevoel geeft. Er staat een drankje voor jullie klaar, een gif groen drankje. De welkomstborrel... "dus doe niet zo flauw", denk je bij jezelf. Om geen tenten meer op te hoeven zetten wordt jullie ook nog een caravan aangeboden. Dat aanbod kunnen jullie gewoon niet weigeren. Geen getob met tentstokken. Gastvrijheid dat is het. Je laat je onterechte wantrouwen varen en jullie nemen vrolijk de caravan sleutel aan. Zodra jullie in de caravan zijn slaat de sfeer om. De deur slaat dicht. En je spitst je oren om het vreemde telefoontje van de receptionist te kunnen horen.  

Info:
Onze escape room bestaat uit 3 gedeelten die met elkaar in verband staan. De spellen  / puzzels houden verband met het thema We hebben een mooie combi van denk vermogen en interactief.  Samenwerking vergroot de kans tot ontsnappen aan de illegale praktijken van de receptionist(e). 

 

Parkeren: 
Parkeren kan direct bij de escape room. U rijdt de oprit op van Camping "De Merel" en het wijst voor zich!