Camping de Merel

Welkom op onze website

In de directe omgeving

Binnen 800 meter begint het prachtige natuurgebied "Het Schuitwater" waar u heerlijk kunt wandelen en fietsen. Aan de andere zijde  een oase van rust waar wij regelmatig bevers spotten. Links van de camping het streekmuseum "De Locht" (zeker de moeite waard) en rechts de gezellige Theetuinen voor een vers streekgebakje een kopje koffie of thee. Een stukje verder fietsen Blue Berry Hill de plek om blauwe bessen te plukken. In het dorp vindt u "Akkies Tuin" met een eigen imkerij. In Melderslo bevindt zich de gezellige buurtsuper en voor uitgebreide boodschappen bevinden zich vele supermarkten, winkels en restaurantjes in Horst. 

De rivier De Maas ligt op 4,7 km. Met aan de kade van Broekhuizen het pontje naar Arcen, enkele terrasjes en restaurantjes waar u kunt genieten van de plezier bootjes maar zeker ook de grote vrachtschepen. Tevens in Broekhuizen(Vorst) het kleurrijke knopenmuseum. Op de woensdag middag geopend met als entreeprijs een knoop. Leuk te combineren in uw fietstocht.
Het pontje meert aan bij de Hertog Jan Brouwerij van Arcen. Dat maakt uitstapjes naar deze historische plek met zijn Thermaal baden en kasteeltuinen of een dagje Duitsland heel dichtbij. Een grote gratis toegankelijke speeltuin ligt richting Grubbenvorst. Aardbeienland een educatief park ligt op kleine afstand. Houdt u van vissen dan heeft Horst een natuurwater waar dit mag. Met aan de andere zijde een strandje en het zwemwater. Tevens in Horst het Kantmuseum. Met regelmatig wisseltentoonstellingen. Om de 2 weken is er in Horst een megarommelmarkt, en mega is niks te veel gezegd. Op de camping ligt een geocash en in de omgeving liggen er vele te wachten om gevonden te worden. Daarnaast hebben wij op de camping de mogelijkheid om onze Escape-room te spelen. Uiteraard in het thema Camping.


Binnen gemiddeld 15 km. bent u bij het bekende pretpark "Toverland, ZOO Overloon, het oorlogsmuseum en de prachtige Maasduinen.  

Alom een prachtige omgeving die wij u graag tonen. Op de camping ligt een nette map voorzien van omgevingsinformatie. 

 

 • De Locht
  De Locht
 • Roeffen Mart Gratis speeltuin
  Roeffen Mart Gratis speeltuin
 • Huys ter Horst
  Huys ter Horst
 • Theetuin-de-roode-vennen
  Theetuin-de-roode-vennen
 • Toverland
  Toverland
 • Natuurwater Horst
  Natuurwater Horst
 • Arcen Thermaalbad
  Arcen Thermaalbad
 • Oorlogsmuseum
  Oorlogsmuseum
 • Het Schuitwater
  Het Schuitwater
 • Zoo Overloon
  Zoo Overloon
 • Pontje Broekhuizerdijk
  Pontje Broekhuizerdijk
 • In de straat
  In de straat
 • Lottum
  Lottum
 • Kantfabriek
  Kantfabriek
 • Pontje bij Lottum
  Pontje bij Lottum