Camping de Merel

Welkom op onze website

In de directe omgeving

Binnen 800 meter begint het prachtige natuurgebied "Het Schuitwater" waar u heerlijk kunt wandelen en fietsen. Op 3,7 km ligt de rivier de Maas. Met aan de kade leuke terrasjes en restaurantjes. Binnen een kleine fietsafstand bent u al bij het pontje van Broekhuizen met haar gezellige restaurantjes. 

Het pontje voor een overtocht meert aan bij de Hertog Jan Brouwerij van Arcen. Dat maakt uitstapjes naar deze historische plek met zijn thermaal baden en kasteeltuinen of een dagje Duitsland heel dichtbij. 

In onze straat vindt u links het uitgebreide streekmuseum "De Locht" en rechts de gezellige Theetuinen en nog iets verder fietsen "Blue Berry Hill" voor een vers streekgebakje een kopje koffie of thee.. In het dorp vindt u "Akkies Tuin" met een eigen imkerij. Zij geven tevens workshops. En voor het zelf maken van een Limburgse vlaai hebben we Art-vlaai in Horst.

Binnen een straal van 4 kilometer bevind zich een hele grote gratis toegankelijke speeltuin, Aardbeienland een combinatie van spelen en educatie. Houdt u van vissen dan is er een natuurwater in Horst waar gevist mag worden. tevens is er een zwemvijver bij Huys ter Horst.

Binnen gemiddeld 15 km. bent u bij het bekende pretpark "Toverland", Zoo Overloon, het Oorlogsmuseum en de prachtige Maasduinen.

Alom een prachtige omgeving die we u graag  tonen. Op de camping ligt een nette map voorzien van omgevingsinformatie.

 • De Locht
  De Locht
 • Roeffen Mart Gratis speeltuin
  Roeffen Mart Gratis speeltuin
 • Huys ter Horst
  Huys ter Horst
 • Theetuin-de-roode-vennen
  Theetuin-de-roode-vennen
 • Toverland
  Toverland
 • Natuurwater Horst
  Natuurwater Horst
 • Arcen Thermaalbad
  Arcen Thermaalbad
 • Oorlogsmuseum
  Oorlogsmuseum
 • Het Schuitwater
  Het Schuitwater
 • Zoo Overloon
  Zoo Overloon
 • Pontje Broekhuizerdijk
  Pontje Broekhuizerdijk
 • In de straat
  In de straat
 • Lottum
  Lottum
 • Kantfabriek
  Kantfabriek
 • Pontje bij Lottum
  Pontje bij Lottum